.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptyPon Dec 15, 2008 10:05 pm

Dulce je odgovorila na nekoliko pitanja medijima u Peruu.
Kaže da jedva čeka koncert u Limi, gdje će grupa RBD imati koncert 13.12.
Također je rekla da je na Limu vežu lijepe uspomene, te da za raspad grupe nisu krivi novi projekti vezani uz glumu.


Da li je gluma prevladala nad pjevanjem, kad ste se odlučili za raspad grupe?
"Ja mislim da ne.Obožavam glazbu i svim srcem svojim se želim nastaviti baviti glazbom.Gluma nema veze sa raspadom grupe, svatko od nas ima individualne planove.
Neki imaju u planu filmove,drugi pak rade u kazalištu.Zaista gluma nije razlog zbog čega smo se odlučili za raspad grupe.Jednostavno je došao trenutak kad se moramo rastati".

Da li razmišljate o tome da bi se jednog dana opet okupili?
"Iskreno ne znam,jer grupa RBD još nije ni završila, i ne znamo uopće šta će se dogoditi.
Čovjek nikad ne zna šta mu život nosi i koji će put odabrati,zato sve što vam mogu reći je da stvarno ne znam".

Kakve planove imaš nakon raspada grupe?
"Snimanje telenovele "Verano" s Pedrom Damianom.Kad završi turneja sa RBD,počinjem sa snimanjem.
Nakon telenovele bih se rado nastavila baviti glazbom, jer to je jedina mogućnost da ostanem u kontaktu sa obožavateljima".

Da li imaš u planu još kakav individualan projekt?
"Ne, zasada je u planu samo telenovela".

Budeš nastavila solo karijeru?
"Najprije želim završiti turneju sa RBD, zatim me čeka snimanje telenovele, a onda ću nastaviti sa glazbom".

Koji događaj sa obožavateljima ti je najviše ostao u sjećanju?
„Teško je izabrati samo jedan, jer ima ih mnogo.Fanovi su mi dali puno toga,dali su mi sve, i osobno su mi pomagali.
Na koncertima su mi davali snagu.Bilo bi nepravedno kad bih rekla samo jedno iskustvo i ne želim biti nepravedna.Mogu ti samo reći da su obožavatelji početak i kraj jednog pjevača ili glumca“.

Kako su razlikovali grupu RBD od telenovele?
"Za to su zaslužni fanovi.Mi smo se svim srcem posvetili grupi i nismo bili samo likovi iz telenovele, već pravi mi.
Mislim da su to primijetili i ljudi, obožavatelji telenovele, jer mi smo odraz onoga što su oni htjeli da budemo“.

Da li planiraš nastaviti sa pisanjem?
Obožavam pisati i to ne radim samo zato jer volim, već i zato jer mi to treba, ali mislim da se tome neću posvetiti.
Pisanje je moj hobi i tako se opuštam, katkad pišem jer tako mogu reći kako se osjećam“.

Koje je tvoje mišljenje , zašto ste bili tako uspješni?
Ni danas ne znam točan odgovor na to pitanje.Još uvijek ni sami ne razumijemo što se dogodilo!Ono šta ti mogu reći je da svi mi mladi trebamo nešto, nešto sa čime se možemo poistovjetiti, trebamo nekoga tko nam je uzor i to smo bili mi za mlade,dok smo pjevali pjesme o ljubavi,razočarenju,promjenama, koje se svakome događaju i to je taklo srca naših fanova.
Mi smo grupa od tri cure i tri dečka....sa potpuno različitim osobnostima.Otvorili smo im naša srca i priznali im da smo zaljubljeni,žalosni, da plačemo, kao i oni.To je možda bila formula koju ja još uvijek ne razumijem, ali je njih takla, i zahvalna sam im sa svim srcem na svemu.

Koja nagrada je bila navažnija za vas?
Nedvojbeno je to bila ljubaznost i ljubav svih ljudi.Naljepše je bilo čuti njih dok pjevaju naše pjesme.To je nešto najljepše što su nam mogli dati.Mislim da nema bolje nagrade“.

Kakve su uspomene na Limu?
Lijepe.Dobro smo se najeli, ljudi su pjevali kad smo stigli, bilo je odlično.Najviše se prisjećam hrane, obožavam cebiche(tipična hrana u Peruu), posebno se sjećam da sam previše pojela“.

Zašto ste album nazvali „Empezar desde cero“?
Sve je počelo sa albumom Celestial, koji je bio čaroban i vrlo brzo napravljen album, jer sve što se tada događalo je bilo brzo.Zatim smo rekli da idući album mora biti više realan i da moramo početi sa osnovama, zato smo ga i nazvali „Empezar desde cero“.Svaki dan,svaki koncert je bio veliko postignuće, sve je novi početak.

Da li ste znali da ćete se nakon tog albuma raspasti?
"Ne, nismo znali, ništa nije bilo planirano".

Šta mogu očekivati oni koji dođu na koncert?
"Na koncertu će se dobro zabaviti, pripremamo odličan koncert.Pjevati ćemo pjesme od naših samih početaka pa sve do zadnjih hitova.Neće im biti žao, očekujemo ih i ovom prilikom ih sve pozivam na Estadio Nacional u subotu 13.12.,obećavam da vam neće biti žao".
Nazad na vrh Ići dole
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptySre Dec 17, 2008 6:06 pm

Hwala Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptySre Dec 17, 2008 9:53 pm

nnc... amiga!!
:D
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptyČet Dec 18, 2008 12:35 pm

*Sweet_Dulce* ::
Hwala Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
ANAHI-RBD
-bebe-
-bebe-
ANAHI-RBD


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 28
Lokacija : sa rbd-om u srbiji 4ever
Raspoloženje : super bien!!!!!!!!!!!!!!
Nesto o sebi? : OBOZAVAM RBD,UCIM SPANSKI,VOLIM LETO,PLAZE,I NARAVNO VOLIM DA SE DRUZIM!!!!!!!
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : ZATO STO JE ONA CARICA I U SVEMU JE NAJBOLJA!!!!!
Datum upisa : 19.12.2008

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptyPet Dec 19, 2008 7:43 pm

TNX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*
-dulcefan-
-dulcefan-
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*


Broj poruka : 112
Koliko volite Dulce? :
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : jer je najlepsa i najbolja!
Datum upisa : 09.02.2009

Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera EmptyUto Feb 10, 2009 7:29 pm

tnx!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera   Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce: Prvo telenovela, a zatim glazbena karijera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce sa bebom
» Dulce bez sminke......
» Dulce vam preporucuje
» Dulce pod wodom
» Mikrofon od Dulce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: