.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Regujte se na moj forum o Dulce!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptyPon Dec 22, 2008 1:36 pm

molim vas regujte se na moj forum o dulce!! forum je novi pa su nam zato potrebni članovi... hvala unaprijed

Link: http://dulcemaria-rbd.forumotions.net/index.htm
Nazad na vrh Ići dole
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptyUto Dec 23, 2008 9:22 pm

Ewo ja cu se regowati... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptyUto Dec 23, 2008 9:49 pm

ja stw ne mogu....sry.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptySre Dec 24, 2008 12:23 am

*Sweet_Dulce* ::
Ewo ja cu se regowati... Wink

Tnx,amigita!!
Samo molim te budi redovna...
Nazad na vrh Ići dole
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptyPet Dec 26, 2008 2:32 pm

Ajde ljudi regujte se!!!! Potrebni su nam članovi.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*
-dulcefan-
-dulcefan-
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*


Broj poruka : 112
Koliko volite Dulce? :
Regujte se na moj forum o Dulce!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Regujte se na moj forum o Dulce!!! Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : jer je najlepsa i najbolja!
Datum upisa : 09.02.2009

Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! EmptySre Feb 11, 2009 3:21 pm

mozda,cool je forum,ali en mgu da budem redowna....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Regujte se na moj forum o Dulce!!!   Regujte se na moj forum o Dulce!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Regujte se na moj forum o Dulce!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Regujte se na PRVI HRVATSKI FORUM O RBD-u!!!
» regujte see......xD
» Rihanna forum
» Cao,forum je ekstra
» Dulce bez sminke......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: