.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "

Ięi dole 
+2
Nency ^^
$...NeNa ReBeL...$
6 posters
AutorPoruka
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyPet Jan 02, 2009 8:26 pm

Nazad na vrh Ięi dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyNed Jan 04, 2009 1:31 am

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " 880393
Nazad na vrh Ięi dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyNed Jan 04, 2009 3:08 pm

e bash su loOdi....xD
Nazad na vrh Ięi dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
***VONDY 4EVER***
-bebe-
-bebe-
***VONDY 4EVER***


Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 28
Raspoloženje : super...
Nesto o sebi? : obzavam RBD, idem na plivanje i hip-hop...
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sto je jednostavno takva kakva jeste jedinstvena i posebna...
Datum upisa : 04.11.2008

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyČet Jan 08, 2009 11:07 pm

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " 477124 Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " 477124 Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " 477124
Nazad na vrh Ięi dole
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyPon Mar 09, 2009 6:13 pm

obo ovaj snjimak i promenila sam naslov bije je malo ovo ono
Nazad na vrh Ięi dole
~*KiKkY_aNn!e*~
-bebe-
-bebe-
~*KiKkY_aNn!e*~


Ženski
Broj poruka : 59
Lokacija : ♥Fan numero 1 de Dul♥
Raspoloženje : Djubre kao ja ne umire! x]
Nesto o sebi? : Ja sam Kristina.. 96 god.. Wolim rbd (najwishe Dul), Eminema, Elitne Odrede, ccea, Paunowica.. Treniram karate..
Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato shto je najbolja!
Datum upisa : 01.04.2009

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptySre Apr 01, 2009 1:27 pm

Hehe slatko.. :)
Nazad na vrh Ięi dole
*Milichica*Cullen*
-bebe-
-bebe-
*Milichica*Cullen*


Ženski
Broj poruka : 12
Godina : 27
Lokacija : Kladovo
Raspoloženje : uwek super!!!
Nesto o sebi? : pa,ja sam Milica Antic nemam josh punih 13 god...za 8 dana cu da ih napunim...uwek sam dobro raspolozena,wolim da dajem sawetei da deshim nekog ako je to potrebno...ne snalazim se bash mnogo u owim forumima pa ako neko hoce da mi objasni bice EXTRA!!!

Koliko volite Dulce? :
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : pa zato shto je lepa,diwno pewa i mnogo je cakana...:D
Datum upisa : 21.12.2009

Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " EmptyUto Dec 22, 2009 12:43 am

ono su stworeni da bi bili naj prijateljhi... Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " 405558
Nazad na vrh Ięi dole
Sponsored content





Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "   Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica " Empty

Nazad na vrh Ięi dole
 
Dulce e Poncho brincam na " cama- mecānica "
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Scans:Dulce Maria na naslovnici casopisa "OK"
» Dulce Maria na naslovnici casopisa "OK"
» "Estrella con propia luz" konacno i kod nas!
» Dulce-El Verano

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: ღ♡.Dulce Traumas.ღ♡ :: ::Trendy::-
Skoči na: