.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Paty Cantu obozava da pise sa Dul

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
Paty Cantu obozava da pise sa Dul Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Paty Cantu obozava da pise sa Dul Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

Paty Cantu obozava da pise sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Paty Cantu obozava da pise sa Dul   Paty Cantu obozava da pise sa Dul EmptyPon Mar 09, 2009 5:59 pm

Reconoce Paty Cantú, ex integrante del dueto LU, que era necesario caminar como solista en el mundo de la música, aunque en su faceta de compositora afirma que le encanta escribir canciones junto a su amiga Dulce María, integrante del grupo RBD.

“LU fue una gran oportunidad, me abrió las puertas y me dio todo lo que tengo hasta el día de hoy, me encanta lo que fue dueto, pero al final Mario y yo nos convertimos en personas distintas hablando creativa y personalmente, eso era una limitante para ambos”.

¿Sigues componiendo junto a Dulce María?

“Escribimos una canción juntas y nos dijeron que se iba a hacer en portugués, no sé qué ha pasado. Seguimos componiendo juntas, desgraciadamente termina RBD, pero Dulce es una gran artista y tiene muchas cosas que decir”.
Nazad na vrh Ići dole
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
Paty Cantu obozava da pise sa Dul Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Paty Cantu obozava da pise sa Dul Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

Paty Cantu obozava da pise sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Re: Paty Cantu obozava da pise sa Dul   Paty Cantu obozava da pise sa Dul EmptyPon Mar 09, 2009 6:00 pm

~PREVOD~

Prepoznajte Paty Cantu, bivsu clanicu dueta LU, kojoj je bilo neophodno da bude solista u svetu muzike, iako u svojoj fascikli kompozitora kaze da voli da pise pesme pored svoje drugarice Dulce Marie, clana grupe RBD.

“LU je bila velika prilika, otvorila mi je mnogo vrata I dala mi sve sto imam danas, mnogo mi se dopada ono sto je bio taj duet, ali na kraju Mario I ja smo se pretvorili u potpuno drugacije osobe govoreci kreativno I licno,to je bila prepreka za oboje”.

I dalje komponujes sa Dulce Mariom?

“Napisali jednu pesmu zajedno I rekli su nam da ce se uraditi na portugalskom,I ne znam sta se desilo.I dalje komponujemo zajedno,nazalost zavrsava se sa RBD-om,ali Dulce je jedna velika umetnica I ima mnogo stvari da kaze”.
Nazad na vrh Ići dole
_*PrettY_Girl*_
-bebe-
-bebe-
_*PrettY_Girl*_


Broj poruka : 56
Lokacija : En corazon de bombon de un chico!
Koliko volite Dulce? :
Paty Cantu obozava da pise sa Dul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Paty Cantu obozava da pise sa Dul Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sxto je extraaaa!
Datum upisa : 02.04.2009

Paty Cantu obozava da pise sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Re: Paty Cantu obozava da pise sa Dul   Paty Cantu obozava da pise sa Dul EmptyČet Apr 02, 2009 5:59 pm

i ja bih wolela! hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.bigforumpro.com
Sponsored content





Paty Cantu obozava da pise sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Re: Paty Cantu obozava da pise sa Dul   Paty Cantu obozava da pise sa Dul Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Paty Cantu obozava da pise sa Dul
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vidite sta joj pise na majci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: ♡ღ.Dulce Maria.ღ♡ :: ::Novosti::-
Skoči na: