.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 dul smuvala mladjeg kolegu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
dul smuvala mladjeg kolegu Left_bar_bleue60 / 10060 / 100dul smuvala mladjeg kolegu Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

dul smuvala mladjeg kolegu Empty
PočaljiNaslov: dul smuvala mladjeg kolegu   dul smuvala mladjeg kolegu EmptyČet Mar 12, 2009 2:31 pm

evo teme za popunjavanje stranice u scandalu
Ima u scandalu koji je izasao u utorak cela jedna stranica o Dulce,kao neki intervju sa njom,nisam nasla na netu scan stranice,ali ukratko pitaju je
Kakav si bila djak?
-Necu da lazem,nisam volela skolu.Mrzela sam kad mi se nesto namece i ka nesto moram da radim,ali sam iz predmeta koje sam volela imala dobre ocene.
Da li cesto menjas frajere?
-Ne.Uvek sam bila u fazonu,kad bude trebalo da imama decka,imacu ga,ali do tada necu da izlazim s bilo kim.Stavise,sa prvim deckom sam se dugo zabavljala,od 11. do 16. godine
Da li te je tesko osvojiti?
-Da.Veoma sam zahtevna.Ali nije poenta u tome da me nemoli i ubedjujemnego da postoji onaj "klik"...
Znaci,novi decko Pablo Lajl je pravi srecnik?
-Da.To je pocetak jedne nove etape,i zelim da se prepustim tome bez mnogo razmisljanja.Srecna sam i zaljubljena !
Pablo je 2 godine mladji od tebe,da li ti to smeta? (Pogresili su,nije 2,neho 4 )
-Moji momci su uvek bili moje godiste ili godinu-dve mladji ili stariji,Nikad nisu bile velike razlike,iako mislim da to nije bitno u ljubavi.
Je li tesko biti ikona i uzor omladini?
-Mnogo,jer im svojim ponasanjem dajes primer,bio dobar ili los,i oni pocinju da te imitiraju....


Ovo je samo deo,ima jos neka pitanja,ali nisu bas zanimljva....
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~
-bebe-
-bebe-
~*KiKkY_aNn!e*~


Ženski
Broj poruka : 59
Lokacija : ♥Fan numero 1 de Dul♥
Raspoloženje : Djubre kao ja ne umire! x]
Nesto o sebi? : Ja sam Kristina.. 96 god.. Wolim rbd (najwishe Dul), Eminema, Elitne Odrede, ccea, Paunowica.. Treniram karate..
Koliko volite Dulce? :
dul smuvala mladjeg kolegu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100dul smuvala mladjeg kolegu Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato shto je najbolja!
Datum upisa : 01.04.2009

dul smuvala mladjeg kolegu Empty
PočaljiNaslov: Re: dul smuvala mladjeg kolegu   dul smuvala mladjeg kolegu EmptySre Apr 01, 2009 1:14 pm

Pa uprawu je..
U potpunosti..
Nazad na vrh Ići dole
_*PrettY_Girl*_
-bebe-
-bebe-
_*PrettY_Girl*_


Broj poruka : 56
Lokacija : En corazon de bombon de un chico!
Koliko volite Dulce? :
dul smuvala mladjeg kolegu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100dul smuvala mladjeg kolegu Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sxto je extraaaa!
Datum upisa : 02.04.2009

dul smuvala mladjeg kolegu Empty
PočaljiNaslov: Re: dul smuvala mladjeg kolegu   dul smuvala mladjeg kolegu EmptyČet Apr 02, 2009 5:43 pm

U prawu je!
Mada ja ne werujem skandalu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.bigforumpro.com
Sponsored content





dul smuvala mladjeg kolegu Empty
PočaljiNaslov: Re: dul smuvala mladjeg kolegu   dul smuvala mladjeg kolegu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dul smuvala mladjeg kolegu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: ♡ღ.Dulce Maria.ღ♡ :: ::Novosti::-
Skoči na: