.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 :Sta mislite o njoj?:

Ići dole 
+9
ANAHI-RBD
Any
Anny 4ever
***Jovana***
<3anahi_x_siempre<3
WIWI
$...NeNa ReBeL...$
Uckermansita
Nency ^^
13 posters
AutorPoruka
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptySub Okt 18, 2008 2:20 pm

Sta? :Sta mislite o njoj?: 320353
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
Uckermansita
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Uckermansita


Broj poruka : 282
Nesto o sebi? : looda za uckerom
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue60 / 10060 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : nzm ne volim je previse ali slatka je
Datum upisa : 21.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyUto Okt 21, 2008 3:32 pm

ona mi je najbolja od devojakaaa moja rebel princess
Nazad na vrh Ići dole
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPon Okt 27, 2008 10:54 pm

Slatka je i dobra,ma extraa je.... :Sta mislite o njoj?: 826476
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPon Okt 27, 2008 11:38 pm

pa ok je....malo me razocarala zato shto nije doshla na koncert...ali je ok....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
WIWI
-bebe-
-bebe-
WIWI


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 30
Lokacija : U snovima
Raspoloženje : super
Nesto o sebi? : otkacena
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sto je najbolja
Datum upisa : 18.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyUto Okt 28, 2008 9:51 pm

pa ok je....malo me razocarala zato shto nije doshla na koncert...ali je ok....
Nazad na vrh Ići dole
<3anahi_x_siempre<3
-bebe-
-bebe-
<3anahi_x_siempre<3


Broj poruka : 19
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.11.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyUto Nov 04, 2008 7:25 pm

pa znaci cura je super obozavam jeeee
Nazad na vrh Ići dole
***Jovana***
-bebe-
-bebe-
***Jovana***


Broj poruka : 68
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.11.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptySub Nov 08, 2008 12:55 am

ma ona je skroz sweet
Nazad na vrh Ići dole
Anny 4ever
-bebe-
-bebe-
Anny 4ever


Ženski
Broj poruka : 24
Godina : 29
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue95 / 10095 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Nov 14, 2008 7:10 pm

Extra je,lepa je,lepo peva...
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyUto Dec 02, 2008 2:05 pm

ali ok je owako u seriji mi se ne swidja toliko njen lik zato shto je ona dobr itd i ne lici mi na toliq buntownicu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptySub Dec 06, 2008 1:11 am

Pa super je kao glumica i pjevačica...
Nazad na vrh Ići dole
ANAHI-RBD
-bebe-
-bebe-
ANAHI-RBD


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 28
Lokacija : sa rbd-om u srbiji 4ever
Raspoloženje : super bien!!!!!!!!!!!!!!
Nesto o sebi? : OBOZAVAM RBD,UCIM SPANSKI,VOLIM LETO,PLAZE,I NARAVNO VOLIM DA SE DRUZIM!!!!!!!
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : ZATO STO JE ONA CARICA I U SVEMU JE NAJBOLJA!!!!!
Datum upisa : 19.12.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Dec 19, 2008 8:30 pm

ONA ME JE MNOGO RAZOCARALA STO NIJE DOSLA NI NA JEDAN KONCERT U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemogu da verujem da joj je vaznije nesto deseto nego mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!I OVO JE BIO POSLEDNJI KONCERT A JEDINO NJU NISMO VIDELI TAKO DA IZVINITE SVI KOJI VOLITE MAITE ALI JA NJU VISE NEVOLIM I NIJE ONA NIKAKAV ANDEO JER DA JE ANDEO NEBI NAM OVO URADILA I ZATO:maite cracias por nada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{maite hvala za nista)
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Dec 19, 2008 8:56 pm

ANAHI-RBD ::
ONA ME JE MNOGO RAZOCARALA STO NIJE DOSLA NI NA JEDAN KONCERT U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemogu da verujem da joj je vaznije nesto deseto nego mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!I OVO JE BIO POSLEDNJI KONCERT A JEDINO NJU NISMO VIDELI TAKO DA IZVINITE SVI KOJI VOLITE MAITE ALI JA NJU VISE NEVOLIM I NIJE ONA NIKAKAV ANDEO JER DA JE ANDEO NEBI NAM OVO URADILA I ZATO:maite cracias por nada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{maite hvala za nista)
tako je slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Dec 19, 2008 9:52 pm

ANAHI-RBD ::
ONA ME JE MNOGO RAZOCARALA STO NIJE DOSLA NI NA JEDAN KONCERT U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemogu da verujem da joj je vaznije nesto deseto nego mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!I OVO JE BIO POSLEDNJI KONCERT A JEDINO NJU NISMO VIDELI TAKO DA IZVINITE SVI KOJI VOLITE MAITE ALI JA NJU VISE NEVOLIM I NIJE ONA NIKAKAV ANDEO JER DA JE ANDEO NEBI NAM OVO URADILA I ZATO:maite cracias por nada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{maite hvala za nista)


Maite upoće ne mari za svoje fanove!!! Možda joj nismo važni... Ili je nešto drugo jer većinom na sve ''Oproštajne turneje'' je došla!!
Nazad na vrh Ići dole
***VONDY 4EVER***
-bebe-
-bebe-
***VONDY 4EVER***


Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 28
Raspoloženje : super...
Nesto o sebi? : obzavam RBD, idem na plivanje i hip-hop...
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sto je jednostavno takva kakva jeste jedinstvena i posebna...
Datum upisa : 04.11.2008

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Jan 09, 2009 11:36 pm

ANAHI-RBD ::
ONA ME JE MNOGO RAZOCARALA STO NIJE DOSLA NI NA JEDAN KONCERT U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemogu da verujem da joj je vaznije nesto deseto nego mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!I OVO JE BIO POSLEDNJI KONCERT A JEDINO NJU NISMO VIDELI TAKO DA IZVINITE SVI KOJI VOLITE MAITE ALI JA NJU VISE NEVOLIM I NIJE ONA NIKAKAV ANDEO JER DA JE ANDEO NEBI NAM OVO URADILA I ZATO:maite cracias por nada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{maite hvala za nista)
slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
MaRiTa!
-bebe-
-bebe-
MaRiTa!


Broj poruka : 28
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.01.2009

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Jan 16, 2009 2:36 am

ljudi opushteno...sigurno ni njoj nije svejedno shto nije mogla da dodje...setite se da postoji tolikooo ugovora...ona je sad obavezana prema tom novom projektu,i ugovor joj nije dozvoljavao da dodje...pa nije ona mogla da dodje ako joj se cefne,tu je ugovor...i ostala s*anja...
meni je mayte uvek bila i ostala andjelak...:D
Nazad na vrh Ići dole
Rock lady
-bebe-
-bebe-
Rock lady


Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 26
Lokacija : Con Los A y Vondy para siempre
Raspoloženje : He he
Nesto o sebi? : Zovem se Tea i zivim u Subotici.
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sto je pozitivna osoba i zato sto ima neobican glas.
Datum upisa : 16.01.2009

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyPet Jan 16, 2009 2:40 am

Prelepa je,preslatka,ima andjeoski glas ali me je razocarala sto nije dosla na nase koncerte!I dalje je volim ali mnogo manje!
Nazad na vrh Ići dole
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*
-dulcefan-
-dulcefan-
*%*DuL*%*PrInCe$$*%*


Broj poruka : 112
Koliko volite Dulce? :
:Sta mislite o njoj?: Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:Sta mislite o njoj?: Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : jer je najlepsa i najbolja!
Datum upisa : 09.02.2009

:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: EmptyUto Feb 10, 2009 3:30 pm

slatka,je prirodna,sweet....ali za koncert nemam reci koje je ona razocarenje!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





:Sta mislite o njoj?: Empty
PočaljiNaslov: Re: :Sta mislite o njoj?:   :Sta mislite o njoj?: Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
:Sta mislite o njoj?:
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite o njoj?
» Sta mislite o njoj?
» Sta mislite o njemu?
» Sta mislite o njemu?
» Sta mislite o njemu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: