.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 utisci sa koncerta

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Dec 19, 2008 1:38 am

pa jel ste bili na koncertu?washi utisci.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Dec 19, 2008 1:39 am

JA SAM BILA
BILO JE EXTRA!!!!!!!!
NEWIDJENO DOBRO
POGOTOWO IZNAD WIP GOLDA MA BILO JE COOOL STW
BASH MI SE SWIDELO....XD.....extra
extra
extra......
swe naj.....
ja sam se sad wratila.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Dec 19, 2008 10:50 am

Da,i ja sam bila na koncertu!! Slike i videje postavljam sutra,sad nemam vremena!
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Dec 19, 2008 8:50 pm

da ja cu postawiti ali je malo mutno....gde si ti bila....?......u goldu?
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Dec 19, 2008 9:53 pm

da... ti??
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyNed Dec 21, 2008 8:52 pm

ja sam bila na tribinama iznad golda....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
*Dul PrInCeS*
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
*Dul PrInCeS*


Broj poruka : 229
Godina : 29
Lokacija : Sa Ponchom!!!!!!!!
Raspoloženje : :)))))))))
Nesto o sebi? : bla,bla,bla...
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sto je prirodna i preslatka!!!
Datum upisa : 03.11.2008

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPon Dec 29, 2008 4:09 pm

Nemogu da opisem recima,,,bila sam u drugom redu do bine ali ne ceo koncert drugarici je pozlilo pa smo morale da odemo nazad znate kako sam ih blizu videla NEMOGU DA VERUJEM...Mija ama neki BAS velik oziljak na stomaku neznam odakle joj...evo slika!!!! utisci sa koncerta 331930
Nazad na vrh Ići dole
Rock lady
-bebe-
-bebe-
Rock lady


Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 26
Lokacija : Con Los A y Vondy para siempre
Raspoloženje : He he
Nesto o sebi? : Zovem se Tea i zivim u Subotici.
Koliko volite Dulce? :
utisci sa koncerta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100utisci sa koncerta Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sto je pozitivna osoba i zato sto ima neobican glas.
Datum upisa : 16.01.2009

utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta EmptyPet Jan 16, 2009 3:20 am

Ja sam bila u Vip Goldu,bila sam sa strane,kod desnog sanka,extra sam imala pogled.Najbolje je bilo kad je Chris pevao tu amor.Je je je je!Ja sam na pocetku koncerta skakala tri-cetiri pesme i kasnije nisam mogla jer sam skroz bila crkla pa sam samo pevala,lagano plesala dok sam svetlela digitalnim fotoaparatom uz inalcanzable i salvame i snimala.Jesam malo skakala na pocetku pesma solo para ti i tras de mi,ali jako malo i samo na pocektu!I kad su pred kraj pevali que hay detras onda sam vec bila svesna da je gotovo da odlaze i raspadaju se i onda posle koncerta sam jos bila tuznija zbog toga,a ujutru kad sam ustala pogledala sam oko sebe i u njihove postere i pomislila sinoc je definitivno bio kraj,vise vas nikad necu videti i onda sam zaplakala! utisci sa koncerta 179593
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





utisci sa koncerta Empty
PočaljiNaslov: Re: utisci sa koncerta   utisci sa koncerta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
utisci sa koncerta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: