.:Villas de Dulce Serbia:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:Villas de Dulce Serbia:.

ღDobrodosli na forum o Dulceღ
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RBD se oprostio za suzama

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptyPon Dec 22, 2008 2:46 pm

RBD se despidió a lágrima viva

EL GRUPO CERRÓ SU 'TOUR DEL ADIÓS' EN EL PALACIO DE LOS DEPORTES DE MADRID


21 de diciembre de 2008.


El grupo, que emergió de una telenovela para adolescentes, dijo ayer adiós con emoción a todos sus seguidores

La canción ‘No Puedo Olvidarte’ desató la histeria colectiva ayer en el Palacio de los Deportes de Madrid, durante el concierto de despedida de Rebelde (RBD). Los fans del grupo, nacido de una telenovela adolescente, tararearon el estribillo (“no encuentro aún algún motivo yo para entender que todo terminó”) como si les fuese la vida en ello. Jóvenes y no tan jóvenes usaron sus banderas, camisetas y uniformes para decirles adiós.

PRIJEVOD

Pucali trganju RBD bio živ

Raspad grupe i njihovi fanovi''ADIÓS'' (oprostili) su se u u Palati sportova u Madridu


21. prosinca 2008.


U grupi koja nastao iz sapunica za mlade, kazao zbogom emocija sa svim njegovim sljedbenicima

U pjesmi "Ne mogu Zaboravite'' 'kolektivna histerija unleashed jučer u Palacio de los Deportes u Madridu, tijekom zbogom koncert Rebelde (RBD). Obožavatelje grupe, rođen od teen sapun, Hum na hor ( "Ne vidim iz bilo kojeg razloga još da shvate da sve što sam završio"), kao i ako su oni koji žive u njoj. Mladi i ne tako mladi ljudi su se njihove zastave, majice i uniformama reći zbogom.

Evo prevela sam vam koliko sam znala... Nije baš najbolje,ali oke... Ako nešto ne rezumijete pitajte me!! I oprostite zbog prijevoda!! Nije baš najbolji...


Poslednji izmenio Dul 4ever dana Sre Dec 24, 2008 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nency ^^
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
Nency ^^


Ženski
Broj poruka : 717
Godina : 30
Lokacija : tU nEgDe ♥ =P
Raspoloženje : CooOool
Nesto o sebi? : Loooda sam obozawam Zaca,RBD,Rihannu,Lady GaGu,Katy Pery i Paramore... ♥
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zasto sto je sweet i lepo pewa.....:D
Datum upisa : 11.08.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptyUto Dec 23, 2008 9:36 pm

e kad bi bilo prevoda....
Nazad na vrh Ići dole
https://dulcethebest.serbianforum.info
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptyUto Dec 23, 2008 9:48 pm

*Sweet_Dulce* ::
e kad bi bilo prevoda....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptySre Dec 24, 2008 12:14 am

Evo amige... Sad će prijevod... Wink Oprostite zbog prijevoda... :)
Nazad na vrh Ići dole
Any
-dulcefan-
-dulcefan-
Any


Ženski
Broj poruka : 216
Godina : 29
Lokacija : *Dul*y*Ucker_ Vondy*4ever*
Raspoloženje : Kad čujem za RBD odma sam ODLIČNO!!! Ali kad se sjetim da se raspada onda sam TUŽNA!!!
Nesto o sebi? : Ay,šta da vam pričam?? Slušam RBD,luda sam za njim... Obožavam VONDY!! I to je to... Evo malo o meni...
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Pa Dulce volim jer je jaaako zgodna,slatka,najljepša i ima najljepši glas... I prelijepa mi je sa onom svojom crvenom kosom!! I članica je moje NAJBOLJE grupe RBD... I volim je (kao najbolju članicu grupe) ...
Datum upisa : 04.12.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptySre Dec 24, 2008 12:22 am

U kratki riječima ovako je to:

RBD se oprostio u Madridu 21.12.

Tada su nastupili zadnje u Madridu!!

Grupa koja je nastala iz serije Rebelde,raspala se 21.12. u Madridu...
Oproštajne turneje su završile!! Gotovo je sa našim RBD-om!

Evo ukratko prevedeno... Wink
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
$...NeNa ReBeL...$


Ženski
Broj poruka : 450
Godina : 29
Lokacija : in my world...lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe....the world is mine...
Raspoloženje : extra...xD
Nesto o sebi? : mawa....swatka...tinejdzerka....malo luda...xD
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : zato sxto je najj....obbooo je...
Datum upisa : 21.10.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptyČet Dec 25, 2008 7:44 pm

aaaa,,,,,Sad(((((((((((((((((((((((((((((((
msm znam ali opet sam se rastuzila.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdforeverthebest.niceboard.net
*Dul PrInCeS*
VDDS Administrator <3
VDDS Administrator
*Dul PrInCeS*


Broj poruka : 229
Godina : 29
Lokacija : Sa Ponchom!!!!!!!!
Raspoloženje : :)))))))))
Nesto o sebi? : bla,bla,bla...
Koliko volite Dulce? :
RBD se oprostio za suzama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100RBD se oprostio za suzama Right_bar_bleue

Zasto volite Dulce Mariu? : Zato sto je prirodna i preslatka!!!
Datum upisa : 03.11.2008

RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama EmptyPon Dec 29, 2008 4:49 pm

Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RBD se oprostio za suzama Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD se oprostio za suzama   RBD se oprostio za suzama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
RBD se oprostio za suzama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:Villas de Dulce Serbia:. :: .::Basket::. :: .::Basket::.-
Skoči na: